BMW M5 som snart gått 12.700 mil. Allt ser riktigt bra ut. Det finns några enstaka repor/skador. se bild.
Motorn är bytt för ca 200 mil sedan och gjort hos firma. (Kvitton på detta kommer att läggas in i bilder) Milmässigt så stämmer milen.Kostnad 63.175 kr
Bakvagn renoverad
Växellådan har tre lägen. Automat, Paddel och tryck/manuell.
Huven är folierad och bör bytas. Original lack finns under/Silver.
Löstagbart drag
Nya bakdäck
Framdäck ca 50%
Den felindikerar på lilla fläkten bakom radion. Ej kupefläkten.
Utrustning:
Svarta 19 tums original M5 fälgar
Silver metallic
Navigation
Paddlar på ratten
M5 Sportstolar, svart skinn.
Utökat skinn
Bluetoth
Aux-uttag
Enkel cd+cd växlare
Alu inredning
Head up displau
Farthållare
Telefon via bluetoth
Xeon
Stora ljudsystemet
Stora klimatanläggningen
Aktiva stolar som kompenserar kurvtagning
Taklucka
Dragkrok, avtagbar
Antispinn
Antisladd
Regnsensor
Kurvljus, ljuspaketet
Fällbart baksäte
Elgardin för bakruta
Solskyddsgardiner för sido/bakrutorna
Elinfällbara backspeglar
Svart grill
Tonade rutor
Vinge på baklucka
Elhissar, elspeglar
Elvärme i stolar, både fram och bak
SOS kna