VW Touran Bensin/Gas från 2009 som endast gått 6170 mil och är i bra bruksskick.
Bilen är välservad och senaste grundservicen är gjord vid 6053 mil / 2017-12-20.
NY INFO: Gastank bytt 15-12-03 / 5.500 mil
Bilen står på vinterdäck/plåtfälg ca 70%
Sommardäck/alu fälg ca 70%
Anmärkningar:
Det finns spår av dekor, stenskott och repor. Det finns även lacksläpp/skrapmärken vä & hö framskärm/front samt hö framdörr.
Det finns även små stenskott framruta.
Extralysen i dåligt skick
Trafiksäkerhetskontroll gjord hos DEKRA bilbesiktning.
Anmärkning: Bilbälteslås mitten/mitten ur funktion.