NISSAN KING CAB 2,5 2WD
Elhiss v.sida trasig
Mindre bucklor, repor och skavanker finns.
Spår av dekaler.
Vinterdäck på plåtfälgar ca 30%
Sommardäck aluminiumfälgar ca 30 %
Vi tycker att den har lite högt motorljud. Framför allt när den startas.
Tackluckan läker in vatten. Kan vara listen som är dålig eller så kanske det räcker med att täta listen.
Tycker att det lucktar lite rök i bilen.
Ingen övrig test.