4 axlad Lagab trailer med containerfäste. Skåp ingår. Genomgång mellan skåpen med öppningsbar vänstersida samt jalusiöppning fram och bak. Luftfjädring bakre
Totalvikt: 36000 kg
Längd 14450 mm
Däck: främre axlar 10-20 % bakre axlar 40-50 %
Trailerrede i normalt skick . Skåpen har slitage och skador.
Besiktigat och körbart skick
Vid försäljning inom Sverige kommer avtextning att utföras innan leverans.
Uppställningsplats Karlstad