Toyota Auris Hybrid 1.8 WT-i CVT - 2011
Längd: 4245 mm
Bredd: 1760 mm
Höjd: 1510 mm
Euroklassning: 5
Miljöklass: Hybrid
Motoreffekt: 73kW
Övrig information: Repor, bucklor och skav förekommer runt om karossen, se bilder. Motorola CM Radio installerad i bilen. Bilen är i behov av recond invändigt och utvändigt. Bilen startade och gick bra under kortare provkörning och dokumentation.