Helautomatisk kaffemaskin 60 cm Smeg CMS6451X - visningsex.
Bredd: 595 mm.
Djup: 361 mm.
Höjd: 455 mm.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter (från tex. ”Hela Sverige Bakar”) samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!