Induktionshäll Domino 31 cm Smeg PGF32CI-1 - demoex.
Bredd: 310 mm.
Djup: 512 mm.
Höjd: 70 mm.
Detta objekt är ett demoex från tvproduktionen "Hela Sverige Bakar - 2018".
”Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter (från tex. ”Hela Sverige Bakar”) samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!