VW Caddy Skåp
Registreringsnummer: EUT300
Mil: 285587 Enligt mätaren
Senast godkända besikting:2018-09-17
Däck: 205/65R15
Dubbade vinterdäck på aluminiumfälgar, cirka 50% kavrstår av mönsterdjupet
Drag
Dieselvärmare med fjärr
Mindre verkstadsinredning med fyra stycken lådor
Motor och kupéuttag
Givaren för skåpdörrren är deffekt, visar att dörren är öppen
Buckla på sparklådan på höger sida, se bilder
Skåpet har en buckla samt några mindre skador på höger sida, se bilder
Kupéfläkten fungerar ej, är enligt uppgift nybytt, ej felsökt
Förekommer ett vinande ljud vid gaspådrag, är enligt uppgift avgaslekage
Bilen är uppstartad och enklare testad av oss, se bilder
Förekommer repor, rost och skav
Bilen säljes som ett repobjekt