Duschvägg Mångsidig Rak är en stabil duschvägg i 6 mm härdat glas som fästes direkt i väggen. Med denna stilrena duschvägg så slipper du använda duschdraperi. Profilerna är i aluminium och duschdörren har en gummilist i botten.
Varumärke Bathlife
Art.Nr. MSG 080PNE GTAL
Bredd 800 mm
Höjd 1900 mm
Profil Aluminium
Serie Mångsidig
Färg Silver
Blandare Nej
Glastyp Klarglas
Placering Mot vägg
Vikt 29 kg
Material Härdat säkerhetsglas
Form Rak
Typ Duschvägg
Justerbar 800-810 mm
Glastjocklek 6 mm
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!