Toyota Yaris från 2010 i bra skick utifrån körda mil och ålder.
Inga anmärkningar på motor och drivlina efter lättare provkörning.
Fordonet säljs avställd men kan ställas på vid försäljning.
Kända fel och brister:
Bilen är smutsig på bilderna och behöver såväl inre som yttre rekond.
Mindre repor och bucklor runtom bilen. Se bilder.
Efter en veckas stillastående hade batteriet laddats ur och bilen behövde startas med starthjälp. Nytt batteri kan behövas.
Reva i förarstol enligt bilder.
Ytterligare fel och brister som inte beskrivits kan förekomma.