Toyota Yaris från 2009 i bra skick utifrån körda mil och ålder.
Inga anmärkningar på motor och drivlina efter lättare provkörning.
Fordonet säljs avställd men kan ställas på vid försäljning.
Kända fel och brister:
Bilen är smutsig på bilderna och behöver såväl inre som yttre rekond.
Mindre repor och bucklor runtom bilen. Se bilder.
Ytterligare fel och brister som inte beskrivits kan förekomma.