Kylskåp med frysfack Smeg FAB10RUJ.
Nettovolym: 114 liter.
H: 96 cm x B: 54,3 cm x D: 63,2 cm.
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 12495 kr
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är visningsexemplar.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick. Garanti ingår.
Tillverkarens produktblad