Induktionsspis Smeg SSK92IMX8.
Induktionshäll med 5 st kokzoner.
Dubbla ugnar, varav en multifunktionsugn.
Bredd: 90 cm.
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 34995 kr.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är visningsexemplar.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick. Garanti ingår.