Spis med multifunktionsugn & gasgäll Smeg CO68GMP9.
Gräddfärgad med vred och handtag i antik mässing.
Gashäll med 4 brännare.
Temperatur: 40-260ºC.
Avtagbart spislock i glas.
Bredd: 60 cm.
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 19995 kr.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är visningsexemplar.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick. Garanti ingår.