Vinkyl Smeg CVI618NRS.
Dolce Stil Novo.
Svart glas med detaljer i koppar.
Vänsterhängd.
Nettovolym: 103 liter.
Plats för 18 flaskor.
Touch display.
Led belysning.
Temperatur: 5-20 grader.
Mått: 60x45 cm.
Sommelierlåda Smeg CTPS613NR.
Dolce Stil Novo.
15 cm hög.
Massiv ekinredning med vintillbehör.
Bredd: 60 cm.
Rekommenderat butikspris vinkyl inklusive moms: 25195 kr.
Rekommenderat butikspris sommelierlåda inklusive moms: 12195 kr.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är visningsexemplar.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick. Garanti ingår.
Tillverkarens produktblad vinkyl Tillverkarens produktblad sommelierlåda