Nissan King Cab Navara 2.5 dCi 4WD från 2008 i välanvänt skick.
Finns bucklor repor och skav samt ytrost.
Har provisoriskt lackförbättrats på utsatta ställen, se bild.
Ingen bakläm. flaklock går ej öppna.
Servicebok finns.
Finns avdragna däckbultar.
alufälgar med åretruntdäck 30%
Körförbud pga utebliven kontrollbesiktning.
Ingen djupare test utfört på fordonet.