Bandgrävare Goransons med 1107 timmar på timräknaren vid dokumentation.
Modell: SWE 85 (Hunan Sunward)
Årsmodell: 2007
Timmar: 1107
Serienummer: GO8500108
Totalvikt: 8250
Effekt: 60 kW
Utrustning:
Tandskopa
Schaktblad
AC
Radio/CD
Arbetsbelysning
Övrig info om maskinen:
Framruta saknas
Rost och repor förekommer
Låg oljetemperatur
Maskinen är i övrigt i normalt bruksskick inga synliga läckage från hydralik vid enklare test.
Gummilarver i gott skick
Startar och gick bra
Hydraulik fungerar bra
Maskinen ger ett bra helhetsintryck vid dokumentation.