Dumperkärra från 2007
Tillverkare: Oü Palms Metal
Modell: 700
Serie nr: 103360
Vikt: 1440 kg
Dragarm: 140 cm
Bredd kärra maxmått: 218 cm
Längd maxmått: 376 cm
Höjd: ca 150 cm
Djup kärra: 55 - 60 cm
Kommentar: Dumperkärra i normalt bruksskick, rost repor och bucklor förekommer runt om kärran. Däcken ser ut att vara i normalt skick. Vagnen har varit i bruk fram tills nyligen. Efter ha tittat under kärran så finner vi inga hål i golvet vid dokumentation.
Observera att inga tillbehör som står på vagnen medföljer i detta objekt. Det är endast kärran som säljs!.