Varumärke Bathlife
Art.Nr. VLL 134 MDE IBIB CS
Färg Matt Svart
CC-mått 150 mm
Höjd 1336 mm
Duschanslutning G 1/2
Anslutning Bakåt M26x1,5
Takdusch Ja
Handdusch Ja
Blandare Ja
Serie Välla
Typ Takduschset
Duschhuvud 230 mm
Montering För vägg
Grepp Tvågreppsblandare
Piputsprång 173 mm
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!