Inbyggnadsugn 60 cm Siemens HB78AU570S - skyltexemplar.
Skav upptill enligt bilder.
Bredd: 595 mm.
Djup: 598 mm.
Höjd: 595 mm.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.