Inbyggnadsugn med pryolys (vänsterhängd) 60 cm Siemens HB78L1570S - skyltexemplar.
Bredd: 595 mm.
Djup: 548 mm.
Höjd: 595 mm.
Vikt: 43 kg.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.