Vinkyl för inbyggnad 60 cm Caple WI6129 - skyltexemplar.
Dubbla kylzoner. En för rött och en för vitt vin.
Omhängningsbar dörr.
Led belysning.
Bredd: 595 mm.
Djup: 573 mm.
Höjd: 820 - 885 mm.
Saknar sockel.
Skav insida handtag och på ovansida kyl.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.