Frihängande köksfläkt 51 cm Elica WH/F 51 - skyltexemplar
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.