Kombinerad kyl/frys Siemens IQ300 KG36VVI32 - ny i kartong.
Dörrhängning höger, omhängbar.
Energiklass: A++.
Bredd: 600 mm.
Djup: 650 mm.
Höjd: 1860 mm.
Vikt: 74,5 kg.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.