Rostfri spis med glaskeramikhäll 60 cm Siemens IQ300 HA744530V - ny i kartong.
Energiklass: A.
Bredd: 600 mm.
Djup: 600 mm.
Höjd: 900 mm.
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är skyltexemplar hos kökstillverkare.
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.