Teleskoplastare från JCB
Årsmodell: 1997
Modell: 525-55 / 526S
Maskinen startade och gick normalt under enklare test och dokumentation.
Maskinen har gått på hamnområde och har inga kända fel eller defekter enligt uppgifter från chaufför. Maskinen har gått på E32 den senaste tiden.
Repor, skav och mindre skador på kaross finns.
Maskinen är i bruksskick med tanke på ålder och användningsområde.
Maskinen har gått 4181,6 timmar
Långgafflar samt ett reservdäck medföljer objektet.
Fordonet är utrustat med varselljus, extra backbelysning, radio.
Inget läckage uppmärksammades där maskinen varit stående.