Fabrikat: SMEG
Modell: SF4606WVCPNR Dolce Stil Novo
Matlagningsmetod: Kombinationsångugn
Produktmått (mm): 450x597x548
Strömstyrka: 220-240 V
Anslutningseffekt: 3100 W
Minimum temperatur: 30 °C
Maximum temperatur: 250 °C
Rekommenderat butikspris inklusive moms: 37495 kr
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet är ett demo ex från tv produktion och dess skick återspeglas i bild två och framåt
Repor och skador kan förekomma! Objekten säljs i befintligt skick.