VW Passat 2,0TDI 4Motion Manuell ( 28811mil ) NLS 588 -2013
Servicebok med stämplar finns, se bilder.
Mycket stenskott på motorhuven. Repor runt hjulhus. Mindre krockskada baktill. Se bilder.
Utrustad med bl.a AUX, Bluetoth, farthållare och backkamera.
Går bra i motor, växellåda och koppling under enklare test.
Nyckel till motorvärmare fungerar ej, troligtvis i behov an nytt batteri.
Vinterdäck ingår.