MERCEDES-BENZ VITO.
Registreringsnummer: TSS743.
Årsmodell: 2013.
Mil: 18591, Enligt mätaren.
Senast godkända besiktning: 2021-01-25.
Sommardäck på stålfälgar, cirka 40% kvarstår av mönsterdjupet. Endast denna uppsättning med däck medföljer.
Motor och kupéuttag.
Skåp med öppningsbar bak samt sida.
Låd och hyllsystem.
Tre stycken takräcken.
Förekommer bucklor runt hela bilen.
Flertalet skador i plasten bak.
Rost och skav förekommer.
Bilen är uppstartad, endast enklare funktionstestad.
Se bilder.
Visning rekommenderas.