- Perfekt modellanpassat
- Fungerar med Samsungs fingertrycksavläsare i skärmen
- Skyddar skärmen mot repor och sprickskador
- Maximal HD-klarhet
Fungerande retur/demoexemplar. Bruten förpackning och spår av användning kan förekomma såvida inte motsatsen är beskriven ovan.
Funktionstestad av inlämnaren utan anmärkning på funktion.
Fungerande returexemplar. Bruten förpackning och spår av användning kan förekomma såvida inte motsatsen är beskriven ovan.
Fabriksgaranti kan ej garanteras då återförsäljarkvitto inte medföljer.