Praktisk och smidig skåpbil med bränslesnål dieselmotor och billig vägskat , perfekt företagsbil.
Working star Edition vilket innebär högre utrustningsnivå.
AC,elhissar,elspeglar,backkamera,navigation,blåtand,farthållare,
Välskött och välservad med stämplad servbok enligt foton.
Utvändigt i fint skick utan större skador , invändigt i fint skick.
Nyligen besiktigad utan tekniska anmärkningar.