VOLVO FH16 6*2 i yttre skick enligt bilder.
Fordonet har använts i den dagliga verksamheten fram till dagen då bolaget gick i konkurs.
Kända fel och brister:
Kosmetiskt slitage förkommer runt om på bilen. Se bilder.
Rostangrepp och bucklor förekommer.
Fordonet är smutsigt och behöver yttre samt inre rekonditionering.
Varnar för låg kylvätskenivå.
Ytterligare fel och brister som inte beskrivits kan förekomma. Vi rekommenderar alltid att boka visning samt provkörning innan budgivning.
Chassinummer/VIN: YV2R0P0C6FA770562