Arbetsbord upp till 4 m för långa brädor. Passar till kap- och geringssågar från Metabo.
Transportskada, bucklor i bord
Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren.
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter, returvaror samt emballage- och transportskadade varor.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!