En Nissan NV200 från 2016. Miltal: 70026km. Bilen kör bra vid enklare tester, inga märkbara fel. AC kyler bra. Vinterdäck inkluderas. Utrustad med backkamera.
Repor, stenskott och bucklor förkommer enligt bilder.
Senast godkända besiktning: 2020-01-24
Besiktigas senast: 2022-01-31
OBS! Bilen säljs obesiktigad och vi rekommenderar därför hämtning med biltransport.