Renault VB Master i yttre skick enligt bilder.
Inga anmärkningar på motor och drivlina efter kortare provkörning.
Kända fel och brister:
Bilen behöver en inre samt yttre rekond.
Spricka i framrutan.
Repor/bucklor enligt bilder.
Ytterligare fel och brister som inte beskrivits kan förekomma. Vi rekommenderar alltid att boka visning samt provkörning innan budgivning.
Om bilen säljs utanför Sverige/export så kommer registreringsskyltarna att plockas bort. Fordonet levereras avställt och utan försäkring för att transporteras på väg.