Äldre Pallställ.
7 st Gavlar ca 4 meter höga. Några på kanterna är kortare. Dubbel gavlar/går att dela.
35 st Balkar ca 184 cm långa. (Några balkar kan vara längre)
Ingen vikt angiven på balkar.
Skador finns.
OBS: Köpare ansvarar för nedmontering och bortforsling. Medtag verktyg och bärhjälp. Det kan finnas bultar och även svetsningar på objektet. Medtag verktyg.