Momsbil, moms finns kvar och budgivning sker exkl. moms.
Citroën Berlingo Van 1.5 BlueHDi Manuell, 102hk, 2020
Både sommar- och vinterdäck (monterade) finns.
Testkörd och känns bra i motor och växellåda. Dags för service.
Lite målarkludd, småskador, bucklor, repor m.m. finns men överlag känns bilen bra.
Säljs helt skuldfri från konkursbo.