Skogsvagn modell MR5500 och vagen är från 1989 så det finns så klart mindre skador och förslitningar.
Vagnen är utrustad med kompressor, elverk, belysning, solcellsanläggning med mera.
Alla verktyg och reservdelar i verkstadsdelen medföljer.
Tankningspump samt slangvinda pistolhandtaget för tankning saknas
Slangvinda för tryckluft samt blåspistol och luftpåfyllare
Sladdvinda för 220volt
Skarvsladd
Tryckluftsdriven fettspruta
Bensindunk 5liter
Märkstämplar
Utrymme framtill på vagnen:
Elverk Duab Power MG5000CL3
Bensindunk 20l
Oljemått och tratt
Kompressor liten modell 1,5hk
Verktygslåda under vagnen:
Ett flertal bandlås samt reservdelar för band och slirskydd
VBG drag
2st spännband
2st trattar
Skada takkant (se bild).