Opel Movano Van 3.5t 2.3 CDTI från 2010 med ca. 18400 mil på mätaren. NYCKEL ÄR ÅTERFUNNEN!
Utrustad med 2.3-liters diesel på 125hk/310nm kopplad till 6-växlad manuell låda och bakhjulsdrift. Blandad körning uppgår till 9,3L/100km. Årsskatt 5642kr.
Verkstadsutrustad i skåpet samt 3 sittplatser. Elhissar och speglar. Backvarnare. Farthållare. AC och enklare stereo.
Finns skador, bucklor och slitage.