



Har du några frågor om objektet?
Mathias Kristoffersson
Mindre parti med snus och cigaretter , se bilder med Datumstämplar ( vissa Varor har kort datum )
Innehåll
Kaliber portion 24 st.
GR Portion 10 st.
General White portion 20 st.
General Lös 11st.
Kronan orginal portion 13 st.
GR Lös 3 st.
Ettan Lös 9 st.
General portion 14 st.
Kronan lös 33st.
LM Cigaretter 11st.
Marlboro Cigaretter 1st.
Prince Cigaretter 8 st.
Winston Cigaretter 9 st.
Försäljningen omfattas av lag (2018:2088) om tobak och liknande produkter.
Köparen ska vara registrerad näringsidkare med giltigt tillstånd att bedriva handel med tobak enligt gällande lagstiftning.
Registreringsbevis ska uppvisas innan utlämning. Utlämning sker endast till köpare som uppfyller dessa krav.
OBS! Detta är en tvångsförsäljning då objektet tillhör ett konkursbo. I enlighet med våra allmänna villkor är det därmed inte möjligt att reklamera detta köp.
Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.
Du vinner auktionen
När auktionen avslutas och du har högsta budet vinner du objektet om reservationspriset är uppnått.
Betalning
Betala smidigt med faktura eller swish inom 48 timmar.
Hämtning eller leverans
Välj mellan upphämtning i 35246 Växjö Kronoberg Sverige eller leverans.
Klart!
Grattis till ditt nya objekt – och tack för att du köper cirkulärt!
Vi hjälper er genom hela försäljningen – från värdering till avslutad auktion.