Nissan Navara
Registreringsnummer: BBN320
Årsmodell: 2012
Mil: 3909 Enligt mätaren
Bilen har körförbud då den ej har blivit besiktigad, eftersom den har rullat på ett gruvområde
Bilen säljes som rep / reservdelsbil
Däck: 225/75R16, cirk 40% kvarstår av mönsterdjupet på samtliga däck
Två stycken extraljus
Arbetsbelysning bakåt
Radion kräver kod
Större bucklor och skador runt hela bilen ( Se bilder )
Rost förekommer
Sliten klädsel och inrednming
Servon verkar vara ur funktion, väldigt tungstyrd
Motorlampan samt ABS lampan lyser
Se bilder för att själv uppskatta objektet
Bilen är uppstartad och lättare testad