



| Fabrikat | Masterwood |
|---|---|
| Modell | MW 12.25 K |
| Tillverkningsår | 2019 |
CNC-fräsmaskin med tillbehör - Masterwood MW 12.25 K, -2019
CNC-fräsmaskin från Masterwood, modell MW 12.25 K. Maskinen är avsedd för bearbetning/fräsning och är utrustad med arbetsbord, verktygsplatser samt anslutning för utsug. Tillhörande utrustning och delar enligt bilder medföljer. Spånutsug från Coral med slangar och uppsamlingssäckar ingår.
Specifikationer:
Ytterligare märkning:
Tillbehör:
Spånutsug:
Säljaren kan hjälpa till att lyfta upp objektet på lastbil. Observera att lastningshjälp endast kan erbjudas för lastbil.
Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.
Du vinner auktionen
När auktionen avslutas och du har högsta budet vinner du objektet om reservationspriset är uppnått.
Betalning
Betala smidigt med faktura eller swish inom 48 timmar.
Hämtning
Plats för hämtning är 55313 Jönköping Jönköping Sverige och sker vanligtvis inom 3–5 vardagar efter betalning. Mer info under fliken Utlämning
Klart!
Grattis till ditt nya objekt – och tack för att du köper cirkulärt!
Vi hjälper er genom hela försäljningen – från värdering till avslutad auktion.

100 SEK

100 SEK

100 SEK

300 SEK