Auktionen avslutas

Fredag, 2025-02-28 13:10

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Touchscreen

  • 1323370
  • 21134 Malmö

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 1546kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp
Skick på objekt Okänt

BenQ RP8602  RP8602 | 4K UHD 86" Corporate Interactive Flat Panel / Digital Whiteboard

  • interaktiv smart touch screen 86”.
  • Digital whiteboard
  • Slot in PC
  • Väggfäste och fjärrkontroll ingår,
  • UHD 3840 × 2160 pixels, 400 nits.
  • Digitala whiteboardpennor 2 st, 

BenQ TWY31

  • InstaShare Button trådlös bildöverföringsenhet 2 st

BenQ TDY31 Wireless USB Adapter, 1 st

​​​​​​​

 

 

Anmärkningar

Fungerade vid nedmontering

Donglar och wireless Usb adapter helt nya

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, lastning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.