Auktionen avslutas

Tisdag, 2026-02-24 13:59

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Pioneer CDJ-350 Antal 2 st

  • 1470210
  • 11645 Stockholm

En hållbar handling

Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 158kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer

Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp

Pioneer CDJ-350 Antal 2 st

Funktion

  • Uppspelning från USB-minne

  • Stöd för MP3, WAV, AIFF

  • Kan användas som MIDI/HID-kontroller mot DJ-programvara

  • Jog wheel för pitch bend och cue

  • Inbyggd pitchfader och loop-funktioner

Specifikationer (cirka)

Uppspelning

  • Media: USB

  • Filformat: MP3, WAV, AIFF

  • Cue, loop, tempojustering

Anslutningar

  • USB

  • RCA ljudutgång

  • Kontroll-/dataanslutning för dator

Ström

  • Nätansluten via extern adapter

Mått (cirka)

  • Bredd: ca 220 mm

  • Djup: ca 290 mm

  • Höjd: ca 105 mm

Vikt

  • Ca 2,3 kg

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

PS Auction kan ej ombesörja frakt på detta objekt. Ni som kund har alltid möjligheten att själv anlita en transportör / speditör.

OBS! Att objekten inte är packade/emballerade om inget annat sagts

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Ha gärna fakturakopia till hans när ni kommer till  utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, lastning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

Gällande ej hämtade objekt i PS lokaler så har PS rätt att debitera upp 2500 kr ex moms / vecka per objekt

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.