Rostfri kyl/frys/vinkyl 109 cm Smeg RF354RX & WF354LX
Bredd: 1090 mm.
Höjd: 1855 mm.
Djup: 543 mm.
Rostfri list upptill defekt.
Kan köpas nytt under artikelnummer: REFLK354.
Skåpen kan separeras till två enheter utan dessa lister.
”Observera att första visningsbilden är en produktbild från tillverkaren, det aktuella objektet och dess skick återspeglas i bild två och framåt!
Dessa produkter är en blandning av helt nya produkter, visnings/skyltexemplar, demoprodukter (från tex. ”Hela Sverige Bakar”) samt enstaka emballage- och transportskadade objekt.
Repor och skador kan förekomma! Alla produkter är ej uppackade för fotografering och kan således ej garanteras skick. Objekten säljs i befintligt skick och omfattas EJ av garanti!