Smidig hjulgrävare som auktioneras med utrustning.
Motor Yanmar 41 hk
Schaktblad
3:e funktion
släntskopa
grävskopa
gripklo
låsningsfunktion på pendelaxel.
Framrutan sprucken i ovankant.
Normalt med glapp och slitage med hänsyn till ålder.
Väl fungerande maskin som med hänsytn till ålder får anses vara i ett gott bruksskick.
Finns i Koppom i Värmland , transport kan ordnas på köparens bekostnad.
OBS! kan hämtas ca 2 veckor efter avslutad auktion.