Tandläkarstol från Heka Dental
Modell: Unicline R
Objektet är b.la. försett med instrumentbord och behandlingslampa på fjäderarm, genomspolningssystem och elektrisk-ställbar behandlingsstol.
Sadelpallen som syns i bild inkluderas.
Demontering av stolen besörjs av vinnande budgivare. Demontering måste ske på fackmannamässigt korrekt sätt.
Se bilder för en bättre uppfattning av objektet.
Auktionen avslutas
Torsdag, 2022-09-08 14:50
Auktionen avslutad
Tandläkarstol, Heka Dental - Unicline R
Avslutad
En hållbar handling
Klimatavtrycket för ett motsvarande nyproducerat objekt är ca 5121kg CO2 . Som jämförelse släpper hushållen i Sverige ut ungefär 7000kg per person årligen. Klicka här för att läsa mer
PS Auction kan ej ombesörja frakt på detta objekt. Ni som kund har alltid möjligheten att själv anlita en transportör / speditör.
OBS! Att objekten inte är packade/emballerade om inget annat sagts
Konkurs
OBS! Detta är en tvångsförsäljning då objektet tillhör ett konkursbo. I enlighet med våra allmänna villkor är det därmed inte möjligt att reklamera detta köp.























