Provkörd och fungerar. Startade direkt.
Viktigt / Generell text fordon H-son:
Service har enligt uppgift utförts kontinuerligt i egen ägd bilverkstad. Dokumentation saknas. Fordonen har hyrts ut. Något fler småskador och slitage än normalt. Repor, plåtskador, slitage dörrar osv. finns.
Extradäck finns till några av fordonen, om det finns extradäck är de med på bilder ovan.
Fordonen säljs helt skuldfria och kommer att registreras direkt från PS på köpare.