Auktionen avslutas

Onsdag, 2023-05-31 11:13

Auktionen avslutad

Lägg till i kalender
Lägg till i Google Kalender Lägg till i Apple Kalender Lägg till i Outlook

Du kan här lägga in en påminnelse i din kalender innan auktionen avslutas

Har du några frågor om objektet?

PS Innesälj

Har du något du vill sälja
 

Hos oss är det
 

Snabbt - Enkelt - Smidigt

SÄLJ MED PS

Kantpress Promecam ITP2 100/30 -1985

  • 1023281
  • 44245 Kungälv
  • Sverige
Info Frakt Visning Utlämning Auktionstyp
Skick på objekt Normal

Kantpress Promecam ITP2 100/30 -1985

100 ton / 1000 kn

Transportmått:

Längd: ca 350cm
Höjd: ca 210cm
Bredd: ca 180cm

Arbetsbredd: ca 208,5 cm

Medföljer extra knivar i olika skick, se bild

Lasthjälp finns på plats. 

Viktig info

Buden är bindande och serviceavgiften debiteras på alla objekt. Eventuella avvikelser från likvärdiga begagnade varor beskrivs under sektionen Anmärkningar i beskrivningen på objektet och därmed ansvarar inte PS för avvikelsen.
Objektet är EJ TESTAT av auktionsfirman om inget annat sägs i objektsbeskrivningen. Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.
OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Frakt ej möjlig på detta objekt

i.v.p , Sverige

Ingen visning planerad.

 

Onsdag 7 Juni 2023 10:00 - 12:00

Objekten lämnas ut vid medtag av digitalfaktura, ifall ombud hämtar skall det finnas fullmakt och fotokopia på körkort av köparen.

Adress: Fås utav handläggare efter vunnen auktion.

Övriga frågor, kontakta innesälj 010-4759114 eller fannie.gronowitz@ps.se

Lasthjälp finns på plats.

 

Viktig info

Betalning skall vara oss tillhanda innan utlämning kan ske så betala i god tid. Betalningskvittens från bank och fakturauppgifter skall medtagas vid utlämningstillfället. 
Köparen skall själv på utsatt tid ombesörja hämtning, ev. nedmontering / emballering av objektet.

OBS! Eventuell pall och palltillbehör som syns på bilden ingår ej i objektet om detta inte är angett i beskrivningen.

Avyttring

Avyttring innebär att en uppdragsgivare har gods de önskar sälja. Det kan t ex vara ett förråd/lager som behövs tömmas, eller att bolaget har strukturerat om och inte behöver kontorsplatser/utrustning/mm längre. Detta skiljer sig från en konkursförsäljning då det är en frivillig försäljning.