Mercedes-Benz C 220 T BlueTEC Manuell, 170hk, 2015
OBS! Finns 2 nycklar till bilen men en av nycklarna saknar nyckelblad så finns bara en hölje till en av nycklarna.
Skavanker, Repor & bucklor förekommer runtom fordonet (kan även förekomma utöver bilder)
Däckskick enligt bilder
Om bilen säljs utanför Sverige/export så kommer registreringsskyltarna att plockas bort. Fordonet levereras avställt och utan försäkring för att transporteras på väg